Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Celular Apple iPhone 12 Pro Max, 6.7" FHD+, 6GB RAM, 128GB, Pacific Blue

Kodi i produktit:
301150
Auto fokus:
Gyroskop:
Senzor i dritës:
Senzor i afërsisë:
Rezolucioni maksimal i videos:
3840 x 2160 (4K)

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,482.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 247.08 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

iPhone 12 vjen edhe më mirë se kurrë. Ju mund të zgjidhni nga katër modele. Nëse dëshironi një zgjidhje të vogël, merrni 12 mini, klasikja do të jetë 12 dhe për ata që kërkojnë më shumë ka 12 Pro dhe Pro Max. Ju gjithmonë merrni atë që ju përshtatet më shumë. Apple iPhone 12 Pro Max është mundësuar nga një çip i fuqishëm A14 Bionic me motorin Neural Engine të gjeneratës së fundit dhe performancë më të lartë të të mësuarit të makinës. Memoria e brendshme me kapacitet prej 128 GB është e gatshme për sistemin, të dhënat dhe aplikacionet. Ekrani 6.7 " Super Retina XDR me teknologji OLED dhe TrueTone ka një rezolucion prej 2778 × 1284 px me një përsosuri prej 460 ppi. iPhone 12 Pro Max ka një kamerë të trefishtë të pasme 12 MP me lentë ultra të gjerë, me kënd të gjerë dhe telefoto me hapje prej ƒ / 1.6 (të gjerë), ƒ / 2.4 (ultra të gjerë) dhe ƒ / 2.0 (telefoto) dhe stabilizim optik të imazhit (për kënd të gjerë dhe telefoto). Poashtu ka një kamerë të përparme TrueDepth 12 MP me funksion të njohjes së fytyrës Face ID. Celulari është rezistent ndaj ujit dhe pluhurit sipas specifikimit të mbrojtjes IP68. Teknologjitë wireless Bluetooth 5.0, NFC, Wi-Fi ax ose LTE dhe 5G sigurojnë lidhje të shpejtë. Ekziston edhe një marrës GPS / GLONASS / Galileo / QZSS / BeiDou dhe ndërfaqja Lightning. Mund të përdorni kabllon MagSafe ose teknologjinë wireless Qi për karikim. Senzorët përfshijnë: skanues LiDAR, Face ID, barometër, xhiroskop me tre akse, akselerometër, senzor të afërsisë, senzor të dritës së ambientit dhe busullë digjitale. Celulari ka të instaluar sistemin e ri operativ iOS 14.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Auto fokus:
Barometër:
Beidou:
Bluetooth:
Diod me ndriçim:
EAN:
1942520219724
Face ID:
Focus PDAF:
Galileo:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GLONASS:
GPS:
Gyroskop:
Lloji i telefonit:
Prekje
Mbështeteje për karikim të shpejtë:
Mbështetje për NFC:
Numri i bërthamave të procesorit:
6
Rezistent ndaj ujit:
Rezolucioni maksimal i videos:
3840 x 2160 (4K)
Senzor i afërsisë:
Senzor i dritës:
Senzor i lëvizjes:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE