Celular Google Pixel 2, 5", Full HD, 64GB, 4GB RAM, i zi

893.50

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 148.92€ në muaj  

223778
I padisponueshëm

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email, messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirekuptim.

Detajet teknike

Bluetooth:
Po
EAN:
4718487694419
Frekuenca e bërthamës [GHz]:
2.35
Frekuencat e mbështetura 3G [MHz]:
850, 900, 2100
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
900, 1900, 2100
Frekuencat e mbështetura LTE [MHz]:
800, 900, 1800, 2100, 2600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
69,7
GPS:
Po
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
4 700
Kodi:
GPX1050b1b
Lansuar:
6. 10. 2017
Lartësia [mm]:
145,7
Lexues i shenjave të gishtërinjëve:
Po
Lidhës:
USB-C
Lloji i ekranit:
OLED
Lloji i SIM kartelës:
Nano SIM
Lloji i telefonit:
Touch (me prekje)
Madhësia e ekranit [inç]:
5
Mbështeteje për karikim të shpejtë:
Po
Mbështetje për NFC:
Po
Memoria operuese [GB]:
4
Memorie e brendshme [GB]:
64
Modeli i procesorit:
Snapdragon 835 (4x2.35 GHz/4x1.9 GHz)
Numri i bërthamave:
8
Numri i kartave SIM:
1
Pesha [g]:
143
Prodhuesi:
Google
Rezistent ndaj ujit:
Po
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
1920 x 1080 (Full HD)
Rezolucioni i kamerës së përparëme [MP]:
8
Rezolucioni i kamerës [MP]:
12.2
Sistemi operativ:
Google Android
Standardet e celularit:
GSM, LTE, UMTS
Trashësia [mm]:
7,8
Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera