Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Celular Xiaomi Mi 9T Pro, 6GB, 128GB, i kaltër

457.50 €
631.50 
Ju kurseni : 174.00   (28%)
* Përfshirë TVSH-në
28% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
(8 artikuj)
Transporti:
48 orë
Kodi i produktit:
185326MG
Auto fokus:
Përshpejtues grafik:
Adreno 640
Madhësia e ekranit inç:
6,39
Mbështeteje për karikim të shpejtë:
Mbështetje për NFC:
Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë[APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 76.25 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Xiaomi Mi 9T Pro ka një ekran 6.39 ” AMOLED Full HD + me rezolucion prej 1080 x 2340 px. Xhami i ekranit është Gorilla Glass 6. Sistemi android është OS Andorid 9 me ndërfaqen e përdoruesit MIUI 10. Procesori 8-bërthamor Qualcomm Snapdragon 855 operon në frekuencë prej 2.84 GHz. Celulari ka 6 GB memorie operative dhe 128 GB memorie të brendshme. Celulari ka kamerë të trefishtë të pasme (48 Mpx, 13 Mpx dhe 8 Mpx) dhe kamerë të përparme 20 MPx. Ofron mbështetje për video 4K. Bluetooth 5.0, Wi-Fi dhe LTE. Kapaciteti i baterisë së tij është 4000 mAh. Celulari mbështet ngarkimin e shpejtë, dhe ka një lexues të gjurmëve të gishtërinjëve në ekran. Dimensionet e tij janë: 156.7 x 74.3 x 8.8 mm. Pesha 191 g.

Detajet teknike

Auto fokus:
Beidou:
Besueshmëria:
100
Bluetooth:
Busull digjitale:
Diod me ndriçim:
Dual SIM:
EAN:
6941059628248
Face ID:
Focus PDAF:
Fokus laserik hibrid:
Frekuenca e bërthamës GHz:
2,42
Frekuencat e mbështetura 3G MHz:
850, 900, 1900, 2100
Frekuencat e mbështetura GSM MHz:
850, 900, 1800, 1900
Frekuencat e mbështetura LTE MHz:
800, 900, 1800, 2100, 2600
Galileo:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
74,3
GLONASS:
GPS:
Gyroskop:
Kapaciteti i baterisë mAh:
4000
Kodi:
24761
Lansuar:
13. 8. 2019
Lartësia mm:
156,7
Lexues i shenjave të gishtërinjëve:
Lidhës:
3.5mm TRRS, USB-C
Lloji i ekranit:
AMOLED
Lloji i SIM kartelës:
Nano SIM
Lloji i telefonit:
Touch me prekje
Madhësia e ekranit inç:
6,39
Mbështeteje për karikim të shpejtë:
Mbështetje për NFC:
Memoria operuese GB:
6
Memorie e brendshme GB:
128
Modeli i procesorit:
Snapdragon 855 (1x2.84 GHz / 3x2.42 GHz / 4x1.8 GHz)
Ndriçimi ƒ:
1.75
Numri i bërthamave të procesorit:
8
Numri i kartave SIM:
2
OTG On-The-Go:
Përshpejtues grafik:
Adreno 640
Pesha g:
191
Prodhuesi:
Xiaomi
Qartësia e ekranit PPI:
403
Radio:
Rezolucioni i ekranit piksel:
2340 x 1080 (FHD+)
Rezolucioni i kamerës së përparme Mpx:
20
Rezolucioni i kamerës së prapme Mpx:
48+13+8
Senzor i afërsisë:
Senzor i dritës:
Senzor i lëvizjes:
Sistemi operativ:
Google Android
Standardet e celularit:
GSM, LTE, UMTS
Trashësia mm:
8.8

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE