Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Celular Redmi 7A, 2GB/16GB, i zi

Kodi i produktit:
125190MG
Bluetooth:
EAN:
6941059625612
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

136.50 
Ju kurseni : 67.00   (49%)
69.50 € * Përfshirë TVSH-në
49% Zbritje
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Transporti:
24 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Ky telefon ofron një varg veçorish të përsosura për nevojat dhe dëshirat tuaja. Ka ekran me madhësi 5.45 inç dhe me rezolucion 1440 x 720 pikselë. Ka procesor Qualcomm Snapdragon 439 me 8 bërthama me frekuencë veprimi 2 GHz. Memoria e tij është 2 GB ndërsa memoria e brendshme 16 GB. Kamera e pasme ka rezolucion 13 Mpx ndërsa kamera e përparme ka rezolucion 5 Mpx. Përfshin Bluetooth 4.2, wireless, navigatorë GPS/Glonass/BDS si dhe sensorë për akselerim, distancë, dritë të ambientit. Mbështet rrjetet 2G, 3G dhe LTE. Ka konektor standard microUSB dhe jack 3.5 mm. Bateria ka kapacitet 4000 mAh dhe sistemi i tij operues është Android.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
EAN:
6941059625612
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Vendi i origjinës:
China

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE