Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Celular Samsung Galaxy A51, 128GB, i kaltër

Kodi i produktit:
639737smg
Auto fokus:
Lloji i telefonit:
Prekje
Standardet e celularit:
GSM, LTE, UMTS
Sistemi operativ:
Google Android
Senzor i lëvizjes:

Si të porosisim në Gjirafa50?

359.50 
Ju kurseni : 120.00   (33%)
239.50 € * Përfshirë TVSH-në
33% Zbritje
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Transporti:
24 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 19.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Duke u bazuar në cilësinë e A50 popullor të vitit të kaluar, Samsung Galaxy A51 i ri jep risi të mëtutjeshme për të përmirësuar veçoritë, nevojat e komunikimit, shkëmbimin, fotografimin dhe shikimin e përmbajtjes në internet. Ekrani me prekje i Samsung Galaxy A51 Super AMOLED ka një madhësi prej 6.5 "dhe një rezolucion prej 2400 x 1080 piksele, i cili është i bazuar në një procesor me 8 bërthama Exynos 9611 deri në 2.3 GHz me 4 GB memorje. Të dhënat e përdoruesit janë tu ruajtura në128 GB memorie të brendshme. Ka telefon është i pajisur me microSD kartë memorie, 4 kamera të pasme 48Mpx (f / 2.0) 4x + 12Mpx + 5Mpx (makro, f / 2.4) + 5Mpx, plus kamera e përparme 32Mpx (f / 2.2) dhe mbështet teknologjitë pa tel Bluetooth 5.0, NFC, Wi-Fi, GPS / GLONASS / GALILEO / BDS. Karakteristika të tjera përfshijnë një lexues të gjurmëve të gishtërinjve në ekran dhe përdorimi i rrjetve 2G, 3G dhe LTE. Për më shumë, Samsung Galaxy A51 përmban një port modern USB Type-C dhe një lidhje xhek 3.5 mm. Bateria është 4000 mAh dhe mbështet karikimin e shpejtë 15W. Si sistem operativ ka sistemin Android.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Auto fokus:
Bluetooth:
Diod me ndriçim:
Dual SIM:
EAN:
8806090248214
Focus PDAF:
Frekuencat e mbështetura GSM MHz:
850 1900, 2100
Galileo:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GLONASS:
GPS:
Gyroskop:
Lexues i shenjave të gishtërinjëve:
Lloji i ekranit:
SAMOLED
Lloji i telefonit:
Prekje
Mbështeteje për karikim të shpejtë:
Mbështetje për NFC:
OTG On-The-Go:
Pesha g:
172
Radio:
Rezolucioni i kamerës së përparme Mpx:
32
Senzor i afërsisë:
Senzor i dritës:
Senzor i lëvizjes:
Sistemi operativ:
Google Android
Standardet e celularit:
GSM, LTE, UMTS
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
Vendi i origjinës:
Korea (the Republic of)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE