Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Celular Xiaomi Redmi Note 8, 3GB/ 32GB, i zi

Kodi i produktit:
175267MG
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kamera e pasme:
48MP, 8MP, 2MP, 2MP
WLAN:
Wi-Fi 802.11 abgnac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot

Si të porosisim në Gjirafa50?

248.50 
Ju kurseni : 24.85   (10%)
223.65 € * Përfshirë TVSH-në
10% Zbritje
Disponueshmëria:
6 artikuj
Transporti:
24 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 18.64 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Pajisja është dizajnuar me Gorilla Glass 5 para dhe mbrapa. Ka mbrojtje nga kontakti aksidental me lëngjet. Me lentet kryesore të 48MP, fotot tuaja janë 19 herë më të mëdha se sa ekrani i pajisjes. Mbështetja e stabilizimit 4K dhe EIS. Kamera përmban teknologji 4-in-1 1.6 µm Super Pixel për shkrepjem Super Pixel për shkrepjemë të mprehtë në kushte të dritës së ulët. Procesori tetë-core Snapdragon 665, së bashku me motorin AI, rrit performancën dhe jep një përvojë të shkëlqyeshme të lojrave. Bateria 4000mAh mbështet karikim të shpejtë 18W dhe mund të karikohet plotësisht në 2 orë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kamera e pasme:
48MP, 8MP, 2MP, 2MP
WLAN:
Wi-Fi 802.11 abgnac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE