Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Celular Xiaomi Redmi Note 8T, 3GB/32GB, i hirtë

Kodi i produktit:
253751MG
Bluetooth:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

249.50 
Ju kurseni : 100.00   (40%)
149.50 € * Përfshirë TVSH-në
40% Zbritje
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Transporti:
24 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Celularët Redmi Note vijnë me çdo gjeneratë të re dhe gjithmonë ofrojnë një raport shumë tërheqës të çmimit / performancës / funksionit. Kamera e katërfishtë e pasme është e sigurt që do të jetë një hit me Redmi Note 8T. Kamera kryesore është e pajisur me sensorin Samsung me 48 megapiksel, i cili në modalitetin standard përdor teknologjinë e grumbullimit me 4 piksel për të prodhuar imazhe të qarta 12 megapiksel në kushte me dritë të ulët, si dhe foto të bukura të natës. Përjetoni argëtim në celular si kurrë më parë. Diagonalja e madhe prej 6.3 " zë pjesën më të madhe të pjesës të celularit dhe ofron zgjidhje më të gjerë Full HD + me 2340 x 1080 piksel. Teknologjia e ekranit IPS siguron ngjyra natyrale dhe kënde të gjera shikimi për të rritur përvojën e shikimit. Bateria 4000 mAh do t'ju ofroj energjinë e nevojshme. Kështu që nuk keni pse të shqetësoheni për jetën e baterisë me një karikim të vetëm. Kur energjia po mbaron, vjen karikimi i shpejtë prej 18W me të cilën mund ta karikoni celularin tuaj shpejt dhe me lehtësi (përfshirë një karikues 18W). Xiaomi Redmi Note 8T është e pajisur me një procesor të fuqishëm 8-core Qualcomm Snapdragon 665 me 4x 2 GHz Kryo 260 Gold + 4x 1.8 GHz Kryo 260 Silver. Procesori është i pajisur me 3 GB memorie, dhe 32 GB memorie të brendshme është në dispozicion për sistemin dhe të dhënat, të cilat mund të zgjerohen me një kartë memorie. Ekrani me prekje 6.3 "IPS Full HD + ka një rezolucion prej 2340 x 1080 dots. Mund të kapni imazhe me një kamerë e katërfishtë të pasme me 48 megapiksel (f / 1.75), 8 megapiksel (ultra-wide 120 °, f / 2.2), 2 megapiksel (lente makro, f /2.4) dhe 2 Mpx (bokeh, f / 2.4). Kamera selfie e përparme ka një rezolucion prej 13 Mpx dhe një lente me hapje f / 2.0. Celulari përfshin Bluetooth 4.2, NFC, WiFi ac dhe GPS / Glonass / Beidou. Ai mbështet lidhjen në rrjetet 2G, 3G dhe LTE. Karakteristikat e sensorit përfshijnë: sensorin e afërsisë, sensorin e dritës së ambientit, akselerometrin, xhiroskopin, busullën dixhitale, sensorin infra të kuq dhe lexuesin gjurmëve të gishtave. Pajisja mundësohet nga një bateri me një kapacitet 4000 mAh dhe mbështet karikimin e shpejtë 18W (përfshirë edhe karikuesin 18W). Sistemi operativ Android me MIUI është i instaluar paraprakisht.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE