Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Dëgjuese Anker SoundCore ARC, të zeza

Kodi i produktit:
237377
EAN:
0848061050868
Mikrofon:
Teknologji Wireless:
Bluetooth
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20

Si të porosisim në Gjirafa50?

56.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
(3 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.71 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Anker sjell dëgjueset pa kabllo (wireless) SoundCore Arc të cilët do të bëhen shoqëruesit tuaj të përsosur përgjatë aktiviteteve tuaja ditore. Ato janë të lehta, të qëndrueshme dhe qëndrojnë në veshin tuaj pavarësisht se çfarë lloj ushtrimesh jeni duke kryer. Produkti vjen me rezistencë ndaj ujit me standard IPX5, mund të lidhet me celular nëpërmjet teknologjisë Bluetooth, mban baterinë që i jep jetëgjatësi funksionaliteti deri në 10 orë, ka transmetuesit me madhësi 10 mm që funksionojnë nën frekuencat 20 Hz - 20 kHz dhe impendancë prej 16 ohm dhe vijnë me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
0848061050868
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
16+
Jetëgjatësia e parashikuar (orë):
10
Kodi i prodhuesit:
0848061050868
Komanda e zërit:
Në kabllo
Lansuar:
7. 6. 2018
Lloji i dëgjueseve:
Kufje, dëgjuese
Madhësia e altoparlantëve [mm]:
10
Mikrofon:
Pa kabllo:
Pesha [g]:
25
Prodhuesi:
Anker
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Teknologji Wireless:
Bluetooth
Ueb-i i prodhuesit:
Anker.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE