Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Dëgjuese Meizu POP True, të bardha

Kodi i produktit:
796545MG
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

132.50 
Ju kurseni : 3.00   (2%)
129.50 € * Përfshirë TVSH-në
2% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Në këtë rast të veçantë, njihuni me këto POPs portable dhe plotësisht wireless nga MEIZU, të cilat janë të dizajnuara posaçërisht për përdorim në sport dhe stërvitje. Dëgjueset operojnë përmes teknologjisë wireless Bluetooth v4.2, kanë frekeuncë operimi 20 Hz - 20 kHz, impedancë 16 Ohm dhe ndjeshmëri 101 dB. Po ashtu, kanë mikrofon të integruar dhe mbështetja pa duar. Kontroll me prekje, janë rezistent ndaj ujit me mbrojtje IPX5. Ndjeshmëria e mikrofonit -38 dB, ndërsa altoparlantët janë me diametër 6mm për gamë më të gjërë të frekuencave dhe për tinguj dallues. Këto dëgjuese janë jashtëzakonisht të lehta, secili me një peshë prej vetëm 5.8 gram. Dëgjueset vijnë së bashku me një mbrojtëse që mundëson mbrojtjen e tyre, si dhe karikimin e tyre.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Vendi i origjinës:
China

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE