Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Dëgjuese wireless Apple AirPods (2019)

Kodi i produktit:
257597
EAN:
190199098572
Jetëgjatësia e parashikuar orë:
5
Kodi:
MV7N2ZM/A
Lansuar:
22. 3. 2019
Lidhës:
Lightning

Si të porosisim në Gjirafa50?

183.50 
Ju kurseni : 34.00   (19%)
149.50 € * Përfshirë TVSH-në
19% Zbritje
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
190199098572
Jetëgjatësia e parashikuar orë:
5
Kodi:
MV7N2ZM/A
Lansuar:
22. 3. 2019
Lidhës:
Lightning
Pa kabllo:
Pesha g:
38
Prodhuesi:
Apple
Teknologji Wireless:
Bluetooth

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE