Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Dëgjuese Xiaomi Mi In-Ear Basic, argjendtë

Kodi i produktit:
865248MG
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

17.50 
Ju kurseni : 3.00   (17%)
14.50 € * Përfshirë TVSH-në
17% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Xiaomi sjell serinë Mi In-Ear të dëgjuesëve të kualitetit të lartë. Dëgjueset janë të lehta, shumë të rehatshme dhe transmetojnë zë me pastërti dhe fuqi kumbuese në mënyrë që të argëtoheni maksimalisht duke dëgjuar muzikën tuaj të preferuar. Aksesorët janë të pajisura me transmetuesit me 32 ohm impendancë që funksionojnë nën frekuencat 20 - 20,000 Hz dhe ndjeshmëri 98 dB, janë të pajisura me mikrofon i cili ju ndihmon t'i përgjigjeni telefonatave pa pasur nevojë të nxjerrni celularin nga xhepi, ka 1.25 metra gjatësi dhe vjen me ngjyrë të argjendtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE