Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Dëgjuese Xiaomi Mi In-Ear Basic, argjendtë

Kodi i produktit:
865248MG
Besueshmëria:
93
EAN:
6970244522191
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos m:
1.25
Impedancë Ohm:
32

Si të porosisim në Gjirafa50?

17.50 
Ju kurseni : 8.05   (46%)
9.45 € * Përfshirë TVSH-në
46% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Xiaomi sjell serinë Mi In-Ear të dëgjuesëve të kualitetit të lartë. Dëgjueset janë të lehta, shumë të rehatshme dhe transmetojnë zë me pastërti dhe fuqi kumbuese në mënyrë që të argëtoheni maksimalisht duke dëgjuar muzikën tuaj të preferuar. Aksesorët janë të pajisura me transmetuesit me 32 ohm impendancë që funksionojnë nën frekuencat 20 - 20,000 Hz dhe ndjeshmëri 98 dB, janë të pajisura me mikrofon i cili ju ndihmon t'i përgjigjeni telefonatave pa pasur nevojë të nxjerrni celularin nga xhepi, ka 1.25 metra gjatësi dhe vjen me ngjyrë të argjendtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
93
EAN:
6970244522191
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos m:
1.25
Impedancë Ohm:
32
Kodi:
14274
Lansuar:
9. 3. 2018
Lidhës:
3.5mm TRRS
Lidhësit:
1
Lloji i dëgjueseve:
Goma
Mikrofon:
Integruar
Ndjeshmëri dB - SLP:
98
Pesha g:
14
Prodhuesi:
Xiaomi
Shtrirja maksimale e frekuencës kHz:
20
Shtrirja minimale e frekuencës Hz:
20
Vendi i origjinës:
China

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE