Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

SSD Addlink S20 256 GB

Kodi i produktit:
327859adl
EAN:
321321213213121221312
Formati i diskut:
7mm (lartësia), 2.5”
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti GB:
256
Kodi i prodhuesit:
S20

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
54.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
321321213213121221312
Formati i diskut:
7mm (lartësia), 2.5”
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti GB:
256
Kodi i prodhuesit:
S20
Përdoret me sisteme operative:
Windows, Mac OS X, Linux
Prodhuesi:
Addlink
Shpejtësia e leximitshkrimit MBs:
510/400
TBW:
130
Teknologjia:
2.5” SATA III 6Gb/s, i përdorshëm me SATA I dhe SATA II
Voltazhi operues:
0.9V~3.6V

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE