Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

SSD Addlink S70 256 GB

Kodi i produktit:
230677adl
DRAM Cache:
DDR3L / DDR4L (kapacitet i lartë)
Operon me sisteme operative:
Microsoft Windows 7 (drajver shtesë duhet të instalohen) Microsoft Windows 8 (drajver shtesë duhet të instalohen) Microsoft Windows 10, Linux Kernel 2.6.31 apo më të ri
TBW:
350TBW
Shpejtësia randome e leximitshkrimit:
220K/320K
Shpejtësia e leximitshkrimit MBs:
3000/1000

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
53.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

DRAM Cache:
DDR3L / DDR4L (kapacitet i lartë)
EAN:
4712927861812
Formati i diskut:
M.2 2280
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti GB:
256
Kodi i prodhuesit:
S70
Konsumi i energjisë RW:
1W/3.1W
MTBF:
1.8 milion orë
NAND Flash:
3D TLC
Operon me sisteme operative:
Microsoft Windows 7 (drajver shtesë duhet të instalohen) Microsoft Windows 8 (drajver shtesë duhet të instalohen) Microsoft Windows 10, Linux Kernel 2.6.31 apo më të ri
Përmasat mm:
80 x 22 x 3.58
Pesha g:
8.2
Prodhuesi:
Addlink
Shpejtësia e leximitshkrimit MBs:
3000/1000
Shpejtësia randome e leximitshkrimit:
220K/320K
TBW:
350TBW
Teknologjia:
NVMe GEN3x4 1.3

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE