Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Disk Addlink x70 GEN3X4 NVMe 512 GB

Kodi i produktit:
152193adl
DRAM Cache:
DDR3L / DDR4L (kapacitet i lartë)
Operon me sisteme operuese:
Microsoft Windows 7 (drajver shtesë duhet të instalohen) Microsoft Windows 8 (drajver shtesë duhet të instalohen) Microsoft Windows 10, Linux Kernel 2.6.31 ose më të ri
TBW:
600TBW
Shpejtësia randome e leximitshkrimit:
350K/500K
Shpejtësia e leximitshkrimit:
3400/2000

Si të porosisim në Gjirafa50?

121.50 
Ju kurseni : 22.00   (18%)
99.50 € * Përfshirë TVSH-në
18% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

DRAM Cache:
DDR3L / DDR4L (kapacitet i lartë)
EAN:
Formati i diskut:
M.2 2280
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti GB:
512
Konsumi i energjisë:
4.5W/5W
MTBF:
1.8 milion orë
NAND Flash:
3D TLC
Numri i prodhuesit:
X70
Operon me sisteme operuese:
Microsoft Windows 7 (drajver shtesë duhet të instalohen) Microsoft Windows 8 (drajver shtesë duhet të instalohen) Microsoft Windows 10, Linux Kernel 2.6.31 ose më të ri
Përmasat mm:
80 x 20 x 9.1
Pesha g:
20
Prodhuesi:
Addlink
Shpejtësia e leximitshkrimit:
3400/2000
Shpejtësia randome e leximitshkrimit:
350K/500K
TBW:
600TBW
Teknologjia:
NVMe GEN3x4 1.3

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE