Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Disk i brendshëm Toshiba P300 4TB bulk

Kodi i produktit:
203496kom
EAN:
7879654112515005485
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Prodhuesi:
Toshiba
Shpejtësia e rrotullimit:
5400 rpm

Si të porosisim në Gjirafa50?

115.50 
Ju kurseni : 36.00   (31%)
79.50 € * Përfshirë TVSH-në
31% Zbritje
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Transporti:
24 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7879654112515005485
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Prodhuesi:
Toshiba
Shpejtësia e rrotullimit:
5400 rpm

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE