Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Disk i jashtëm Samsung T5, SSD, 1TB, i kuq

Kodi i produktit:
260543
EAN:
8801643919344
Formati i diskut:
SSD Form factor
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia [mm]:
74
Kapaciteti [GB]:
1000

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
166.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 13.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky është një disk i jashtëm SSD me kapacitet prej 1 TB. Disku përdor USB 3.1 Gen2 me shpejtësi të dhënash deri në 540 MB / s për t'u lidhur me pajisjet. Disku përdor flashin V-NAND. Ka qëndrueshmëri të lartë dhe është rezistent ndaj shokut. Ka enkriptim AES 256-bit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8801643919344
Formati i diskut:
SSD Form factor
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia [mm]:
74
Kapaciteti [GB]:
1000
Kodi:
MU-PA1T0R/EU
Lansuar:
15. 5. 2019
Lartësia [mm]:
57,3
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Prodhuesi:
Samsung
Shpejtësia e leximit [MB/s]:
540
Shpejtësia e shkrimit [MB/s]:
540
Teknologjia:
USB 3.1 Gen 2
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Trashësia [mm]:
10,5
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE