Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Disk SSD TeamGroup GX2 - 512GB

Kodi i produktit:
277315TG
Besueshmëria:
97 %
Lansuar:
25. 10. 2019
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Teknologjia:
SATA 6Gb/s
Shpejtësia e shkrimit MBs:
430

Si të porosisim në Gjirafa50?

77.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Është një disk SSD me cilësi të lartë që përdorur memorie NAND. Ai siguron një kapacitet prej 512 GB në format 2.5 ". Përdor ndërfaqen SATA 6 Gbps për t'u lidhur me pajisjen. Ai ofron shpejtësi leximi / shkrimi deri në 530/430 MB / s. SSD-të kanë rezistencë ndaj ndikimit të lartë dhe goditjes, dhe konsum shumë të ulët të energjisë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
97 %
Dizajnuar për:
Laptop, kompjuter
EAN:
765441645196
Formati i diskut:
2.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia mm:
69,9
Jetëgjatësia Qëndrueshmëria milionë orë:
1
Jetëgjatësia Qëndrueshmëria TBW:
120
Kapaciteti GB:
512
Kodi:
T253X2512G0C101
Lansuar:
25. 10. 2019
Lansuar më:
24. 10. 2019
Lartësia mm:
7
Prodhuesi:
Team
Shpejtësia e leximit MBs:
530
Shpejtësia e shkrimit MBs:
430
Teknologjia:
SATA 6Gb/s
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Trashësia mm:
100

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE