Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Disk Teamgroup T-Force Delta, RGB, 500GB

Kodi i produktit:
789998TG
Besueshmëria:
100
Lartësia mm:
9.5
Trashësia mm:
100
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Teknologjia:
Micro USB, SATA 6Gbs

Si të porosisim në Gjirafa50?

93.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Disk SSD TEAM T-FORCE DELTA përdor teknologji 6 Gb/ s SATA III, dhe si e tillë është e aftë të zvogëlojë vonesat operuese në lojëra, programe të ndryshme, si dhe gjithashtu kontribuon në përgjithësi në lexim dhe shkrim të të dhënave me shpejtësi deri më 560/ 500MB/ s. Ky disk është i pajisur me dritë të sofistikuar RGB dhe mund të sinkronizohet përmes lidhjes me pllakën amë. Produkti posedon 2.5" format me vetëm 9.5mm gjatësi, shtë i pajisur me ECC Error Function, i cili mbështet Windows, komdandat TRIM dhe është i pajisur me teknologji NCQ. Disk funksional dhe kualitativ, falë kapacitetit të tij, i cili arrin deri më 500 GB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100
Dizajnuar për:
PC
Drita e pasme:
Po RGB
EAN:
765441042025
Formati i diskut:
2.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia mm:
69,85
Hyrjet IOPS:
80000
Jetëgjatësia Qëndrueshmëria MTTF:
1
Kapaciteti GB:
500
Kapaciteti i diskut SSD:
3D
Kodi:
T253TR500G3C313
Lansuar:
26. 10. 2018
Lartësia mm:
9.5
Leximet IOPS:
90000
Lloji i hard diskut:
Brendshëm
Prodhuesi:
Team
Shpejtësia e leximit MBs:
560
Shpejtësia e shkrimit MBs:
500
Sinkronizim të RGB:
ASRock RGB Sync, ASUS Aura Sync, GIGABYTE RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync
Teknologjia:
Micro USB, SATA 6Gbs
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Trashësia mm:
100
TRIM:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE