Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Dritë Philips Hue, e zezë

Kodi i produktit:
267918
Besueshmëria:
100 %
Lloji i produktit:
Llambë SMART
Ueb-i i prodhuesit:
Philips.com
Trashësia mm:
220
Protokol:
Amazon Alexa, Apple HomeKit, Google assistant, Zigbee

Si të porosisim në Gjirafa50?

184.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 15.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Philips Hue është sistemi juaj personal i ndriçimit pa tel që ju lejon të kontrolloni me lehtësi dritën dhe të krijoni atmosferën e duhur për çdo moment. Sillni në jetë shtëpinë tuaj! Kontrolloni dritat me smartphone, tablet apo edhe zërin tuaj. Mund edhe të duket sikur jeni në shtëpi, edhe kur jeni me pushime. Gjithçka është e mundur me dritën e zgjuar Philips Hue! Jeta juaj papritmas do të bëhet më e lehtë. Dizajni i papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri i ndërtimit të mbyllur IP44, i cili mund të instalohet përgjithmonë jashtë, është i mbrojtur nga uji i rrjedhshëm dhe pluhuri. Ju nuk keni pse të shqetësoheni për shiun Kjo është një dritë e mençur që do të ndriçojë kopshtin dhe shtëpinë tuaj me ngjyra të lloj llojshme. Ka deri në 16 milion ngjyra dhe është e përshtatshme për t'u lidhur me sistemin e ndriçimit Philips Hue.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
8718696170533
Fluksi i ndriçimit lm:
2300
Fuqia dalëse W:
15
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
160
Klasa e energjisë:
A
Kodi:
1743530P7
Lansuar:
27. 8. 2019
Lartësia mm:
153
Lloji i produktit:
Llambë SMART
Ndalje graduale e dritës:
Pesha kg:
1.2
Prodhuesi:
Philips
Protokol:
Amazon Alexa, Apple HomeKit, Google assistant, Zigbee
Trashësia mm:
220
Ueb-i i prodhuesit:
Philips.com
Voltazhi V:
240

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE