Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Film për fotografi për Fujifilm INSTAX, 20 copë

Kodi i produktit:
239095
EAN:
4547410370003
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Fujifilm Instax SQUARE
I përdorshëm me markat:
Fujifilm
Kodi i prodhuesit:
16576520

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
25.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Fujifilm ka sjellur në treg kamerat Instax që ju mundësojnë të fotografoni dhe të keni kopje fizike të fotografive brenda pak sekondave. Për të shfrytëzuar kamerat e tilla, Fujifilm sjell kasetën me 20 fotografi të gatshme për printim në formatin katror.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4547410370003
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Fujifilm Instax SQUARE
I përdorshëm me markat:
Fujifilm
Kodi i prodhuesit:
16576520
Lansuar:
27. 6. 2018
Prodhuesi:
Fujifilm

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE