Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Film për fotografi për Fujifilm INSTAX, 20 copë

Kodi i produktit:
239095
EAN:
4547410370003
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Fujifilm Instax SQUARE
I përdorshëm me markat:
Fujifilm
Kodi i prodhuesit:
16576520

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
27.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.29 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Fujifilm ka sjellur në treg kamerat Instax që ju mundësojnë të fotografoni dhe të keni kopje fizike të fotografive brenda pak sekondave. Për të shfrytëzuar kamerat e tilla, Fujifilm sjell kasetën me 20 fotografi të gatshme për printim në formatin katror.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4547410370003
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Fujifilm Instax SQUARE
I përdorshëm me markat:
Fujifilm
Kodi i prodhuesit:
16576520
Lansuar:
27. 6. 2018
Prodhuesi:
Fujifilm

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE