Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Folie mbrojtëse Screenshield për HUAWEI P30

Kodi i produktit:
260885
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8595603649746
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Huawei P30
I përdorshëm me markat:
Huawei

Si të porosisim në Gjirafa50?

13.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
7 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ekrani i telefonit tuaj është vendi më delikat në telefonin tuaj, prandaj duhet të mbrohet plotësisht nga gërvishtjet, shenjat e gishtërinjve dhe depozitimet e papastra. Folia ScreenShield është plotësisht transparente, e cila ruan ngjyrat dhe kontrollin prekës të telefonit. Aplikimi është shumë i thjeshtë dhe çdo fillestar mund ta bëjë atë. Ekrani duhet të pastrohet tërësisht me pëlhurën e mbyllur para aplikimit. Pastaj vetëm zbato lëngun dhe bashkoni skajet e folies me skajin e ekranit. Kjo do të përmirësojë në mënyrë të përsosur çdo flluskë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8595603649746
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Huawei P30
I përdorshëm me markat:
Huawei
Kodi:
HUA-P30-D
Lansuar:
17. 5. 2019
Prodhuesi:
ScreenShield

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE