Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Folie mbrojtëse Screenshield për Samsung A405 Galaxy A40

Kodi i produktit:
260838
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8595603650308
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Samsung Galaxy A40
I përdorshëm me markat:
Samsung

Si të porosisim në Gjirafa50?

13.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ekrani i telefonit tuaj është vendi më delikat në telefonin tuaj, prandaj duhet të mbrohet plotësisht nga gërvishtjet, shenjat e gishtërinjve dhe depozitimet e papastra. Folia ScreenShield është plotësisht transparente, e cila ruan ngjyrat dhe kontrollin prekës të telefonit. Aplikimi është shumë i thjeshtë dhe çdo fillestar mund ta bëjë atë. Ekrani duhet të pastrohet tërësisht me pëlhurën e mbyllur para aplikimit. Pastaj vetëm zbato lëngun dhe bashkoni skajet e folies me skajin e ekranit. Kjo do të përmirësojë në mënyrë të përsosur çdo flluskë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8595603650308
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Samsung Galaxy A40
I përdorshëm me markat:
Samsung
Kodi:
SAM-A405-D
Lansuar:
17. 5. 2019
Prodhuesi:
ScreenShield

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE