Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Fotoaparat Canon EOS M6 + EF-M 15-45mm

Kodi i produktit:
208423
Audio incizues:
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Video incizues:
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com
Rezolucioni i ekranit LCD:
1 040 000

Si të porosisim në Gjirafa50?

986.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 82.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Canon EOS M6 është një fotoaparat me kamerë prej 24.2 MP me procesor DIGIC 7 i cili ofron fotografi dhe video të kualitetit shumë të lartë. Me këtë fotoaparat ju nuk do ta humbni asnjë moment të rëndësishëm, pasi që përgatitja për të bërë fotografi merr vetëm disa sekonda. Të gjitha fotografitë do të jenë gjithmonë të qarta dhe mprehta. Ndërsa për transferimin e këtyre fotografive dhe të dhënave, ju mund ta përdorni WiFi-në, Bluetooth-in apo teknologjinë NFC. Gjithashtu, aparati është i pajisur me një ekran të vogël LCD 3.2" në të cilën mund t'i shikoni fotot si dhe editoni ato përmes efekteve të ndryshme të cilat i ka ky aparat. Të dhënat nga ky aparat mund të ruhen në SD, SDHC dhe SDXC.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio incizues:
Bayonet:
EF
Diagonalja e ekranit (inç):
3
EAN:
4549292084429
Ekran me prekje (touch):
Formatet e fajlleve:
JPEG, MP4, MPEG4, RAW
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e senzorit [mm]:
22,3
Kodi i prodhuesit:
1724C012
Lartësia e senzorit [mm]:
14,9
Lense në pako:
15-45mm
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i senzorit:
CMOS
Lloji i stabilizatorit:
Optike
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Mundësi lëvizje (me kënde / pjerrtësi të ndryshme):
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
25 600
Ngjyra:
Zezë
Paketimi:
Set
Përmasat [H x W mm]:
112,0 × 68,0 × 44,5
Pesha pa bateri dhe karta [g]:
390
Prodhuesi:
Canon
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
24,2
Rezolucioni i ekranit LCD:
1 040 000
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com
Video incizues:
WiFi:

Bashkangjitja Fotoaparat Canon EOS M6 + EF-M 15-45mm edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE