Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë Nikon Coolpix P900, i zi

Kodi i produktit:
168339
Apertura maksimale e lentes:
2,8
Mundësi lëvizje (me kënde / pjerrtësi të ndryshme):
Zmadhim digjital [i shumëfishtë]:
4
WiFi:
Viewfinder optik/elektronik:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
576.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 48.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nikon Coolpix P900 është fotoaparat me performancë të lartë e cila do të çmohet shumë nga të gjithë ata që e pëlqejnë fotografimin e kafshëve në natyrë apo qiellin gjatë natës. Ky fotoaparat ju mundëson që t'i kapni edhe detajet që nuk mund t'i shihni as me sy, falë zmadhuesit optik 83X. Përveç fotove, me këtë fotoaparat mund edhe të incizoni video në HD (1080 / 60p). Në përgjithësi, është një fotoaparat shumë praktik, fleksibil dhe me stil. Ndërsa ruajtja e fotove bëhet në kartela SD, SDHC dhe SDXC. Dimensionet e kamerës janë 139.5 x 103.2 x 137.4 mm dhe peshon 899 gr duke përfshirë këtu baterinë dhe kartelën e memories.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
2,8
Apertura minimale e lentes:
6,5
Audio incizues:
Diagonalja e ekranit (inç):
3
Diagonalja e skanimit [1/xx inç]:
2,3
EAN:
0182089442626
Formatet e fajlleve:
JPEG, MOV, PCM
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale fokale [mm]:
357
Gjatësia minimale fokale [mm]:
4,3
GPS:
Kodi i prodhuesit:
VNA750E1
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i fotoaparatit:
Për aparat të avansuar, me zmadhim
Lloji i senzorit:
CMOS
Lloji i stabilizatorit:
Optike
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Mundësi lëvizje (me kënde / pjerrtësi të ndryshme):
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
12 800
Ngjyra:
Zezë
Njohje e tipareve fizike:
Përmasat [H x W mm]:
139.5 x 103.2 x 137.4
Pesha me pajisje shtesë [g]:
899
Prodhuesi:
Nikon
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
16
Rezolucioni i ekranit LCD:
921 000
Stabilizues imazhi:
Video incizues:
Viewfinder optik/elektronik:
WiFi:
Zmadhim digjital [i shumëfishtë]:
4
Zmadhues optik [ i shumëfishtë]:
83

Bashkangjitja Kamerë Nikon Coolpix P900 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE