Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Fotoaparat Panasonic DMC-TZ57, i zi

Kodi i produktit:
169324
Apertura maksimale e lentes:
3,3
Mundësi lëvizje (me kënde / pjerrtësi të ndryshme):
Zmadhim digjital [i shumëfishtë]:
4
WiFi:
Video incizues:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
212.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 17.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Panasonic DMC-TZ57 është një fotoaparat i fuqishëm me kualitet të lartë të fotografive me kamerë prej 16 Mp. Me këtë fotoaparat ju mund të bëni edhe selfie me anë të ekranit të vogël i cili aktivizohet në momentin që ju e ngritni kamerën në pozitën prej 180°. Përveç Selife-ve dhe fotove, ky aparat mundëson edhe incizimin e videove me kualitet HD 1920x1080. Ndërsa ruajtja e fotove bëhet në kartela SD, SDHC dhe SDXC. Dimensionet e fotoaparatit janë 107.9 x 59.9 x 32.1 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
3,3
Apertura minimale e lentes:
6,4
Audio incizues:
Diagonalja e ekranit (inç):
3
Diagonalja e skanimit [1/xx inç]:
2,33
EAN:
5025232819171
Formatet e fajlleve:
DPOF, JPEG, MP4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale fokale [mm]:
86
Gjatësia minimale fokale [mm]:
4,3
Kodi i prodhuesit:
DMC-TZ57EP-K
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i fotoaparatit:
Zmadhuese
Lloji i senzorit:
MOS
Lloji i stabilizatorit:
Optike
Mediat incizuese:
SD, SDHC, SDXC
Mundësi lëvizje (me kënde / pjerrtësi të ndryshme):
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
6 400
Ngjyra:
Zezë
Përmasat [H x W mm]:
107,9 × 59,9 × 32,1
Pesha me pajisje shtesë [g]:
249
Pesha pa bateri dhe karta [g]:
233
Prodhuesi:
Panasonic
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
16
Rezolucioni i ekranit LCD:
1 040 000
Stabilizues imazhi:
Video incizues:
WiFi:
Zmadhim digjital [i shumëfishtë]:
4
Zmadhues optik [ i shumëfishtë]:
20

Bashkangjitja Fotoaparat Panasonic DMC-TZ57 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE