Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Fotoaparat Panasonic Lumix DMC-TZ57, i kaftë

Kodi i produktit:
179005
Apertura maksimale e lentes:
3,3
Mundësi lëvizje (me kënde / pjerrtësi të ndryshme):
Zmadhim digjital [i shumëfishtë]:
4
WiFi:
Video incizues:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
215.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 17.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Fotoaparati unik Lumix DMC-FZ57 Panasonic është lider në grupin e fotoaparatëve digjital. Kënaquni me fotografitë e përkryera të këtij fotoaparati krahas videove me rezolucion të plotë HD dhe harroni fotografitë me telefon të mençur pasi që me këtë fotoaparat ju do të keni foto të një niveli shumë më të lartë. Ky fotoaparat ka kamerë prej 16 MP me lente zmadhuese optike 20x. Përparësi tjetër e këtij fotoaparati është se ju mund ta përdorni atë si në përditshmëri, gjithashtu edhe në udhëtimet e juaja. Pa marrë parasysh sa larg është objekti, apo sa shpejtë lëvizë, ju prap do të jeni në gjendje të keni fotografi të pastër dhe të mprehtë. Dimensionet e tij janë 107.9 x 59.9 x 32.1 mm ndërsa peshon rreth 249g së bashku me bateri dhe kartelë të memories.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
3,3
Apertura minimale e lentes:
6,4
Audio incizues:
Diagonalja e ekranit (inç):
3
Diagonalja e skanimit [1/xx inç]:
2,33
EAN:
5025232819263
Formatet e fajlleve:
JPEG, Motion, MP4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale fokale [mm]:
86
Gjatësia minimale fokale [mm]:
4,3
Kodi i prodhuesit:
DMC-TZ57EP-T
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i fotoaparatit:
Zmadhuese
Lloji i senzorit:
MOS
Mediat incizuese:
MMC, SD, SDHC
Mundësi lëvizje (me kënde / pjerrtësi të ndryshme):
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
6 400
Ngjyra:
Kaftë
Përmasat [H x W mm]:
107.9 x 59.9 x 32.1
Pesha pa bateri dhe karta [g]:
222
Prodhuesi:
Panasonic
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
16
Rezolucioni i ekranit LCD:
1 040 000
Stabilizues imazhi:
Video incizues:
WiFi:
Zmadhim digjital [i shumëfishtë]:
4
Zmadhues optik [ i shumëfishtë]:
20

Bashkangjitja Fotoaparat Panasonic Lumix DMC-TZ57 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE