Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Fotoaparat Polaroid POP Instant Digital, i bardhë

Kodi i produktit:
221333
Audio incizues:
Diagonalja e ekranit (inç):
3.97
EAN:
8401021881722
Ekran me prekje (touch):
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

341.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 28.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Polaroid PIC-300 Instant është një mini kamerë me dizajn modern, cilësi të shkëlqyer imazhi dhe që ofron fotografi të menjëhershme. Përveç dizajnit kompakt, cilësisë së imazhit dhe lehtësisë së përdorimit, kamera përmban inçizim video HD (1080p / 720p), rezolucion 20 Mpx, një ekran 3.97" LCD, mbështetje për Bluetooth, Wi-Fi dhe zmadhim të detajuar digjital, kohë matës automatik, editues fotosh dhe stabilizim të imazhit. E gjithë kjo për të bërë fotografi të përsosura në të gjitha rrethanat. Të gjitha efektet që shtoni në fotot tuaja mund të verifikohen lehtë në ekran. Nëse jeni të kënaqur me foton që rezulton, ju mund t'a printoni, ta shprëndani me Wi-Fi ose Bluetooth, ose t'a ruani në një kartë mikro SD me kapacitet deri në 128 GB. Teknologjia e printimit të fotografive është ZINK Zero Ink ndërsa formati i printimit është 3x4".

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio incizues:
Diagonalja e ekranit (inç):
3.97
EAN:
8401021881722
Ekran me prekje (touch):
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
POLPOP1W
Lansuar:
30. 8. 2017
Lloji i fotoaparatit:
Instant (çasti)
Mediat incizuese:
MicroSD
Ngjyra:
Bardhë
Prodhuesi:
Polaroid
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
20
Stabilizues imazhi:
Ueb-i i prodhuesit:
Polaroid.com
Video incizues:
WiFi:

Bashkangjitja Fotoaparat Polaroid POP Instant Digital edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE