Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Fotoaparat Polaroid POP Instant Digital, i zi / verdhë

Kodi i produktit:
221336
Audio incizues:
Diagonalja e ekranit (inç):
3.97
EAN:
8401021882194
Ekran me prekje (touch):
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

273.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 22.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Fotoapart kompakt Polaroid me dizajn të shkëlqyer dhe funksionim të lehtë. Ky aparat fotografik ofron regjistrim video në 1080 p / 720 p dhe ka ekran me prekje 3.97 " LCD me rezolucion prej 20 Mpx. Poashtu mbështet teknologjitë Bluetooth dhe Wi-Fi. Mundëson edhe foto me ndriçim më të mirë falë: blicit, stabilizuesit të imazhit, zmadhimit digjital dhe modalitetit të kohëmatjes për selfie. Poashtu ka një numër opsionesh të cilët përmirësojnë fotografitë duke përdorur filtra, korniza, tekste, etj. E veçanta e kësaj kamere është teknologjia e printimit të fotove ZINK Zero Ink. Fotot e printuara kanë format: 3 x 4 ". Kamera mbështet kartat micro SD me kapacitet deri në 128 GB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio incizues:
Diagonalja e ekranit (inç):
3.97
EAN:
8401021882194
Ekran me prekje (touch):
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
POLPOP1Y
Lansuar:
30. 8. 2017
Lloji i fotoaparatit:
Instant (çasti)
Mediat incizuese:
MicroSD
Ngjyra:
E verdhë
Prodhuesi:
Polaroid
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
20
Stabilizues imazhi:
Ueb-i i prodhuesit:
Polaroid.com
Video incizues:
WiFi:

Bashkangjitja Fotoaparat Polaroid POP Instant Digital edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE