Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Fotoaparat Polaroid SNAP TOUCH Instant Digital, i bardhë

Kodi i produktit:
221323
Apertura maksimale e lentes:
2.8
Lansuar:
30. 8. 2017
Ueb-i i prodhuesit:
Polaroid.com
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
13
Prodhuesi:
Polaroid

Si të porosisim në Gjirafa50?

211.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 17.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Polaroid PIC-300 Instant është një mini kamerë me dizajn modern, cilësi të shkëlqyer imazhi dhe që ofron fotografi të menjëhershme. Përveç dizajnit kompakt, cilësisë së imazhit dhe lehtësisë së përdorimit, kamera përmban inçizim video Full HD (1920 x 1080 p), rezolucion 13 Mpx, një ekran 3.5" LCD, mbështetje për Bluetooth, dhe zmadhim optik deri në 10 herë, dhe editues fotosh. E gjithë kjo për të bërë fotografi të përsosura në të gjitha rrethanat. Të gjitha efektet që shtoni në fotot tuaja mund të verifikohen lehtë në ekran. Nëse jeni të kënaqur me foton që rezulton, ju mund t'a printoni, ta shprëndani me Bluetooth, ose t'a ruani në një kartë mikro SD me kapacitet deri në 128 GB. Teknologjia e printimit të fotografive është ZINK Zero Ink ndërsa formati i printimit është 2x3". Përveç kësaj veçori, do të vlerësoni modalitetin PhotoBooth, duke ju dhënë deri në 6 foto ne 10 sekonda ose një kohëmatës automatik.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
2.8
Audio incizues:
Diagonalja e ekranit (inç):
3.5
Diagonalja e skanimit [1/xx inç]:
3.2
EAN:
840102160857
Ekran me prekje (touch):
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale fokale [mm]:
3.4
Gjatësia minimale fokale [mm]:
3.4
Kodi i prodhuesit:
POLSTW
Lansuar:
30. 8. 2017
Lloji i fotoaparatit:
Instant (çasti)
Lloji i senzorit:
CMOS
Mediat incizuese:
MicroSD
Ngjyra:
Bardhë
Prodhuesi:
Polaroid
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
13
Ueb-i i prodhuesit:
Polaroid.com
Video incizues:

Bashkangjitja Fotoaparat Polaroid SNAP TOUCH Instant Digital edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE