Fotoaparat Polaroid SNAP TOUCH Instant Digital, i bardhë

219.50 €
* Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(9 artikuj)
Kodi i produktit:
221323
Apertura maksimale e lentes:
2.8
Lansuar:
30. 8. 2017
Ueb-i i prodhuesit:
Polaroid.com
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
13
Prodhuesi:
Polaroid
Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë[APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 18.29 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave
Polaroid PIC-300 Instant është një mini kamerë me dizajn modern, cilësi të shkëlqyer imazhi dhe që ofron fotografi të menjëhershme. Përveç dizajnit kompakt, cilësisë së imazhit dhe lehtësisë së përdorimit, kamera përmban inçizim video Full HD (1920 x 1080 p), rezolucion 13 Mpx, një ekran 3.5" LCD, mbështetje për Bluetooth, dhe zmadhim optik deri në 10 herë, dhe editues fotosh. E gjithë kjo për të bërë fotografi të përsosura në të gjitha rrethanat. Të gjitha efektet që shtoni në fotot tuaja mund të verifikohen lehtë në ekran. Nëse jeni të kënaqur me foton që rezulton, ju mund t'a printoni, ta shprëndani me Bluetooth, ose t'a ruani në një kartë mikro SD me kapacitet deri në 128 GB. Teknologjia e printimit të fotografive është ZINK Zero Ink ndërsa formati i printimit është 2x3". Përveç kësaj veçori, do të vlerësoni modalitetin PhotoBooth, duke ju dhënë deri në 6 foto ne 10 sekonda ose një kohëmatës automatik.

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
2.8
Audio incizues:
Diagonalja e ekranit (inç):
3.5
Diagonalja e skanimit [1/xx inç]:
3.2
EAN:
840102160857
Ekran me prekje (touch):
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale fokale [mm]:
3.4
Gjatësia minimale fokale [mm]:
3.4
Kodi i prodhuesit:
POLSTW
Lansuar:
30. 8. 2017
Lloji i fotoaparatit:
Instant (çasti)
Lloji i senzorit:
CMOS
Mediat incizuese:
MicroSD
Ngjyra:
Bardhë
Prodhuesi:
Polaroid
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
13
Ueb-i i prodhuesit:
Polaroid.com
Video incizues:

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Bashkangjitja Fotoaparat Polaroid SNAP TOUCH Instant Digital edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE