Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Fotoaparat SONY ALPHA 6500, i zi

Kodi i produktit:
208170
Audio incizues:
Ngjyra:
Zezë
Viewfinder optik/elektronik:
Video incizues:
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Si të porosisim në Gjirafa50?

1871.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 155.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë është një fotoaparat me sensor CMOS 24.2 MPx dhe procesor DIGIC 7. Produkti mundëson fotografim të vazhdueshëm me opsionin AutoFocus dhe kontrollim përmes telefonit tuaj të mençur. Për bartje të lehtë të të dhënave, mund ta përdorni teknologjinë e integruar Wi-Fi, Bluetooth dhe NFC. Me këtë fotoaparat, ju nuk do ta humbisni as edhe një moment të rëndësishëm dhe të gjitha fotografitë tuaja do të jenë mahnitëse dhe me detaje të theksuara. Produkti ofron mbështetje për: Memory Stick PRO Duo, Memory Stick PRO-HG Duo, microSD, microSDHC, microSDXC, SD, SDHC, SDXC dhe vjen në ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio incizues:
Bayonet:
Sony E
Diagonalja e ekranit (inç):
3
Ekran me prekje (touch):
Formatet e fajlleve:
JPEG, RAW, XAVC S
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e senzorit [mm]:
23,5
Kodi i prodhuesit:
ILCE6500B.CEC
Lartësia e senzorit [mm]:
15,6
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i senzorit:
CMOS Exmor APS-C
Lloji i stabilizatorit:
Optike
Mediat incizuese:
Memory Stick PRO Duo, Memory Stick PRO-HG Duo, microSD, MicroSDHC, MicroSDXC, SD, SDHC, SDXC
Mundësi lëvizje (me kënde / pjerrtësi të ndryshme):
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
25 600
Ngjyra:
Zezë
Njohje e tipareve fizike:
Paketimi:
Trup
Përmasat [H x W mm]:
120 x 66,9 x 53,3
Pesha pa bateri dhe karta [g]:
453
Prodhuesi:
Sony
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
24,2
Rezolucioni i ekranit LCD:
921 600
Smile Shutter:
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
Video incizues:
Viewfinder optik/elektronik:
WiFi:

Bashkangjitja Fotoaparat SONY ALPHA 6500 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE