Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Fotoaparat Sony Cybershot DSC-W810, rozë

Kodi i produktit:
145308
Apertura maksimale e lentes:
3,5
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
3 200
Zmadhim digjital [i shumëfishtë]:
48
Video incizues:
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Si të porosisim në Gjirafa50?

103.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Fotoaparati Sony Cybershot DSC-W810 është i lehtë për tu përdorur edhe nga fillestarët, mund ta merrni kudo dhe gjithmonë do ju ndihmoj të bëni fotografi të kualitetit shumë të lartë me përplot detaje. Më të, mundeni shumë lehtë t'i arrini rezultatet e dëshiruara pasi qe fotoaparati rregullon gjithçka në mënyrë automatike. Fotoaparati gjithashtu ofron një mori efektesh kreative që mund t'i përdorni për fotografitë apo videot e juaja. Rezolucioni i tij është 20.1 MP, ka sensor special Super HAD CCD 1 / 2.3 (7.76mm) ndërsa lentat kanë gjatësi fokale 4.6 - 23 mm. Fotografitë dhe videot ruhen në MS Duo, MS PRO, MS PRO HG Duo, MS XC-HG Duo, SD, SDHC dhe SDXC. Dimensionet e fotoaparatit janë 96.8 x 55.5 x 20.6 mm dhe peshon 127 g së bashku me shtesat tjera.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
3,5
Apertura minimale e lentes:
6,5
Audio incizues:
Diagonalja e ekranit (inç):
2,7
Diagonalja e skanimit [1/xx inç]:
2,3
EAN:
4905524972061
Formatet e fajlleve:
AVI, JPEG
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale fokale [mm]:
27,6
Gjatësia minimale fokale [mm]:
4,6
Kodi i prodhuesit:
DSCW810P.CE3
Lloji i baterisë:
Litium N
Lloji i fotoaparatit:
E përdorshme nga të gjithë
Lloji i senzorit:
Super HAD CCD
Lloji i stabilizatorit:
Elektronikë
Mediat incizuese:
Memory Stick Duo, Memory Stick PRO Duo, Memory Stick PRO-HG Duo, SD, SDHC, SDXC
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
3 200
Ngjyra:
Rozë
Njohje e tipareve fizike:
Përmasat [H x W mm]:
96,8 x 55,5 x 20,9
Pesha me pajisje shtesë [g]:
127
Pesha pa bateri dhe karta [g]:
111
Prodhuesi:
Sony
Rezolucioni efektiv i senzorit [Mpx]:
20,1
Rezolucioni i ekranit LCD:
230 400
Smile Shutter:
Stabilizues imazhi:
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
Video incizues:
Zmadhim digjital [i shumëfishtë]:
48
Zmadhues optik [ i shumëfishtë]:
6

Bashkangjitja Fotoaparat Sony Cybershot DSC-W810 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE