Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës Akasa për disk M.2 SSD

Kodi i produktit:
227822
Drita e pasme:
Jo
EAN:
4710614538382
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
A-M2HS01-BK
Lloji i ftohësit:
Pasiv

Si të porosisim në Gjirafa50?

8.50 
Ju kurseni : 2.00   (24%)
6.50 € * Përfshirë TVSH-në
24% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Akasa është e angazhuar në krijimin e komponentëve të ndryshëm, periferikëve, dhe pajisjeve desktop, dhe tani sjell ftohësin për disk M.2 SSD. Ftohësi është dizajnuar për një lloj të njëanshëm të SSD 2280, ku përdorimi i tij zvogëlon në masë të madhe temperaturën e diskut dhe parandalon luhatjet e shpejtësisë së diskut për shkak të mbinxehjes.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
4710614538382
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
A-M2HS01-BK
Lloji i ftohësit:
Pasiv
Prodhuesi:
Akasa
Ueb-i i prodhuesit:
Akasa.com.tw

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE