Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës CoolerMaster Silencio FP120

Kodi i produktit:
263769
Drita e pasme:
Jo
Madhësia e ventilatorit:
85 x 55 x 33
Shpejtësia e ftohësit rpm:
1200
Shpejtësia e ajrit CFM:
38
Prodhuesi:
Cooler Master

Si të porosisim në Gjirafa50?

15.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania CoolerMaster është prodhues i mirënjohur i komponentëve dhe aksesorëve të kompjuterit. Tani ajo sjell ftohësin Silencio FP120 i cili ka mbrojtje IP6X kundër pluhurit. Ftohësi ka poashtu motor smart që ndalon punën nëse tehat e tij godasin ndonjë pengesë dhe nuk punojnë derisa pengesa të hiqet. Ka përmasa 120 x 25 mm. Vepron me shpejtësi prej 1200 RPM ± 200 dhe ofron qarkullim të ajrit me vlerë 38 CFM ± 10%. Niveli i tij i zhurmës arrin 11 dBA.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
4719512047675
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kodi:
R4-SFNL-12FK-R1
Kontroll i shpejtësisë:
Jo
Lansuar:
25. 6. 2019
Lartësia e ftohësit [mm]:
25
Lidhës:
3pin
Lloji:
Plastik
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
85 x 55 x 33
Niveli i zhurmës [dB]:
11mm
Numri i ftohësve:
1
Përmasat mm:
120 x 120 x 25
Pesha [g]:
158
Prodhuesi:
Cooler Master
Shpejtësia e ajrit CFM:
38
Shpejtësia e ftohësit rpm:
1200
Ueb-i i prodhuesit:
Coolermaster.com

Bashkangjitja Ftohës CoolerMaster Silencio FP120 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE