Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës EK Water Blocks EK-M.2 NVMe, i kuq

Kodi i produktit:
229032
Drita e pasme:
Jo
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
3830046991751
Prodhuesi:
EK Water Blocks

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
18.50 
Ju kurseni : 2.00   (11%)
16.50 € * Përfshirë TVSH-në
11% Zbritje Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

EK-M.2 NVMe është një ftohës special pasiv për disqet SSD NVME. Lejon instalimin e lehtë dhe mund të sigurojë ftohjen pasive të diskut prej 8 deri në 11 gradë Celsius. Vjen me ngjyrë të kuqe.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
3830046991751
Prodhuesi:
EK Water Blocks

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE