Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës i procesorit SilentiumPC Fera 3 RGB HE1224, CPU

Kodi i produktit:
244766
Drita e pasme:
Po (RGB)
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Socket (slot):
AMD AM2, AMD AM2+, AMD AM3, AMD AM3+, AMD AM4, AMD FM1, AMD FM2, AMD FM2+, Intel 775, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366, Intel 2011, Intel 2011-3, Intel 2066
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1600
Prodhuesi:
SilentiumPC

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
47.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

SilentiumPC Fera 3 RGB është sistem ftohës i pajisur me flutur me madhësi 120mm, drita ndriçuese RGB dhe kontrollerin PWM që do ju mundësoj të mirëmbani një temperaturë optimale të sistemin tuaj kompjuterik dhe performancë të lartë sa herë që ju duhet.

Flutura mund të arrijë shpejtësi nga 500 deri në 1600 rrotullime në minutë, ju ofron mbështetje për shumicën e konektorëve modern të procesorëve, mban dritë RGB me ngjyrë të kaltër dhe vjen me madhësi prej 146 x 125 x 78 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Po (RGB)
EAN:
23143423324243
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SPC204
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
13. 9. 2018
Lartësia e ftohësit [mm]:
146
Lidhës:
4pin + 4pin (RGB)
Lloji:
Alumin, bakër
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
85 x 55 x 33
Përmasat [mm]:
125 x 78 x 146
Pesha (g):
960
Prodhuesi:
SilentiumPC
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1600
Socket (slot):
AMD AM2, AMD AM2+, AMD AM3, AMD AM3+, AMD AM4, AMD FM1, AMD FM2, AMD FM2+, Intel 775, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366, Intel 2011, Intel 2011-3, Intel 2066
TDP-ja maksimale (Thermal Design Power) [W]:
180

Bashkangjitja Ftohës i procesorit SilentiumPC Fera 3 RGB HE1224 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE