Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës MSI Core Frozr S

Kodi i produktit:
804190msi
EAN:
4719072586324
Garancioni:
1 vit
Konektori:
4-Pin PWM/DC
Mbështet slotet AMD:
AM4/ FM2/ FM1/ AM3+/ AM3/ AM2+/ AM2
Mbështet slotet Intel:
LGA 2011-3/2011/1366/1156/1155/1151/1150/775

Si të porosisim në Gjirafa50?

46.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Një ndër faktorët kyç në performancën e lartë dhe cilësore të harduerit është ftohja e komponentëve. Ky ftohës është i dizajnuar si bazë e të gjitha përvojave dhe teknologjive më të fundit për performancë më të mirë. Ftohësi ka të integruar teknologjinë TORX Fan dhe dy lloje tehash të përkulur që mundësojnë qarkullim masiv të ajrit pa krijuar zhurmë. Baza e tij përbëhet nga bakri i larë në nikel që përthith nxehtësinë e CPU-së dhe e mbart në gypat e lidhur të nxehtësisë. Produkti përfshin një set ekstra të tehave 120 mm. Përputhet me priza Intel dhe AMD. Për më tepër, ka edhe një pllakë për CPU që i jep mbështetje pllakës amë dhe ftohësit si dhe parandalon çdo dëmtim të mundshëm për një periudhë të gjatë përdorimi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4719072586324
Garancioni:
1 vit
Konektori:
4-Pin PWM/DC
Mbështet slotet AMD:
AM4/ FM2/ FM1/ AM3+/ AM3/ AM2+/ AM2
Mbështet slotet Intel:
LGA 2011-3/2011/1366/1156/1155/1151/1150/775
Modeli:
CORE FROZR S
Niveli i zhurmës:
17.2 ~ 33.6 dBA
Përmasat:
141mm x 152mm x 55mm (pa ftohës) 141mm x 152mm x 84mm (me një ftohës TORX) 120mm x 120mm x 25.6mm (ftohësi TORX)
Pesha:
715 g
Presioni statik i ajrit:
0.16 - 2.09 mm-H20
Prodhuesi:
MSI
Qarkullimi i ajrit:
19.79 - 71.27 CFM
Shpejtësia e rrotullimit:
500 - 1800 ±15% RPM

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE