Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Ftohës MSI Core Frozr S

Kodi i produktit:
804190msi
EAN:
4719072586324
Garancioni:
1 vit
Konektori:
4-Pin PWM/DC
Mbështet slotet AMD:
AM4/ FM2/ FM1/ AM3+/ AM3/ AM2+/ AM2
Mbështet slotet Intel:
LGA 2011-3/2011/1366/1156/1155/1151/1150/775

Si të porosisim në Gjirafa50?

44.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Një ndër faktorët kyç në performancën e lartë dhe cilësore të harduerit është ftohja e komponentëve. Ky ftohës është i dizajnuar si bazë e të gjitha përvojave dhe teknologjive më të fundit për performancë më të mirë. Ftohësi ka të integruar teknologjinë TORX Fan dhe dy lloje tehash të përkulur që mundësojnë qarkullim masiv të ajrit pa krijuar zhurmë. Baza e tij përbëhet nga bakri i larë në nikel që përthith nxehtësinë e CPU-së dhe e mbart në gypat e lidhur të nxehtësisë. Produkti përfshin një set ekstra të tehave 120 mm. Përputhet me priza Intel dhe AMD. Për më tepër, ka edhe një pllakë për CPU që i jep mbështetje pllakës amë dhe ftohësit si dhe parandalon çdo dëmtim të mundshëm për një periudhë të gjatë përdorimi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4719072586324
Garancioni:
1 vit
Konektori:
4-Pin PWM/DC
Mbështet slotet AMD:
AM4/ FM2/ FM1/ AM3+/ AM3/ AM2+/ AM2
Mbështet slotet Intel:
LGA 2011-3/2011/1366/1156/1155/1151/1150/775
Modeli:
CORE FROZR S
Niveli i zhurmës:
17.2 ~ 33.6 dBA
Përmasat:
141mm x 152mm x 55mm (pa ftohës) 141mm x 152mm x 84mm (me një ftohës TORX) 120mm x 120mm x 25.6mm (ftohësi TORX)
Pesha:
715 g
Presioni statik i ajrit:
0.16 - 2.09 mm-H20
Qarkullimi i ajrit:
19.79 - 71.27 CFM
Shpejtësia e rrotullimit:
500 - 1800 ±15% RPM

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE