Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës për hard disk EK-M.2 NVMe, e gjelbërt

Kodi i produktit:
229031
Drita e pasme:
Jo
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
3830046994752
Lansuar:
18. 1. 2018
Lloji:
Alumin

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
18.50 
Ju kurseni : 3.00   (16%)
15.50 € * Përfshirë TVSH-në
16% Zbritje Risi
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

EK-M.2 NVMe Heatsink është një ftohës special pasiv për NVME SSDs. Kjo lejon instalimin e lehtë dhe mund të zvogëlojë temperaturën e diskut deri në 11 gradë Celsius. Vjen me ngjyrë të gjelbërt.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
3830046994752
Lansuar:
18. 1. 2018
Lloji:
Alumin
Lloji i ftohësit:
Pasiv
Prodhuesi:
EK Water Blocks

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE