Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës Raijintek Auras 12 RGB LED - 3 x 120mm

Kodi i produktit:
750889CK
EAN:
4715109921533
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Ngjyra:
E zezë
Përmasat mm:
120 mm
Prodhuesi:
Raijintek

Si të porosisim në Gjirafa50?

32.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4715109921533
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Ngjyra:
E zezë
Përmasat mm:
120 mm
Prodhuesi:
Raijintek

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE