Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës Raijintek Juno Pro RBW - RGB LED

Kodi i produktit:
604602CK
CPU Socket:
1150, 1151, 1155, 1156, 1366, 754, 775, 939, 940, AM2, AM3, AM3 +, AM4
EAN:
4715109922479
Grancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lidhja me ftohës:
4pin (kontroll PWM)
Lloji i ftohësit:
Aktiv

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
8 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

CPU Socket:
1150, 1151, 1155, 1156, 1366, 754, 775, 939, 940, AM2, AM3, AM3 +, AM4
EAN:
4715109922479
Grancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lidhja me ftohës:
4pin (kontroll PWM)
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Lloji i ndriçimit:
RGB
Materiali i ftohësit:
Alumin
Materiali i pllakës së poshtme:
Alumin
Ndriçim:
Ngjyra:
E zezë
Niveli i zhurmës dB:
25 - 29 dB (A)
Numri maksimal i rrotullimeve rpm:
1800
Numri minimal i rrotullimeve rpm:
400
Përmasat mm:
122.5 x 122.5 x 66mm
Pesha g:
315
Prodhuesi:
Raijintek

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE