Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës Raijintek Leto Pro, RGB-LED, 2x120mm

Kodi i produktit:
751860CK
CPU Socket:
1150, 1151, 1155, 1156, 1366, 2011, 2011-V3, 2066, 775, AM2, AM3, AM3+, AM4, FM1, FM2, FM2+
Ndriçim:
Përmasat mm:
127 x 155 x 76
Përmasat e ftohësve:
2 x 120mm
Numri minimal i rrotullimeve rpm:
800

Si të porosisim në Gjirafa50?

49.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Ftohësi për CPU me seri Raijintek Leto Pro ka ventilator 12025 RGB PWM, prodhuar nga disa patenta për të arritur performancën e përparuar, cilësi të lartë dhe mjeshtëri. Ky ftohes që ka ventilator RGB, ventilator Macula 12 RGB, është me shufra gome anti-dridhje në të gjitha qoshet, një LED tip O për ngjyra të dukshme dhe shkëlqim, kabllo RGB ose PWM Y. Leto Pro seria mbështet të gjitha portat moderne të CPU-së. Seria Leto Pro ju sjell jo vetëm një ftohës me performanca të shkëlqyera dhe instalim të lehtë, por gjithashtu është një qender e vëmendjes për sistemin tuaj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

CPU Socket:
1150, 1151, 1155, 1156, 1366, 2011, 2011-V3, 2066, 775, AM2, AM3, AM3+, AM4, FM1, FM2, FM2+
EAN:
4715109921830
Garancion nga prodhuesi:
1 vit
Konektorë për ndriçim LED:
RGB (4-pin 5050 12VGRB)
Lidhja me ftohës:
4pin (kontroll PWM)
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Lloji i ndriçimit:
RGB
Materiali i ftohësit:
Alumin
Materiali i pllakës së poshtme:
Alumin, bakër
Ndriçim:
Ngjyra:
Zezë, transparente
Niveli i zhurmës dB:
25
Numri maksimal i rrotullimeve rpm:
1800
Numri minimal i rrotullimeve rpm:
800
Përmasat e ftohësve:
2 x 120mm
Përmasat mm:
127 x 155 x 76
Prodhuesi:
RAIJINTEK

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE