Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Gjilpërë për gramafon Audio-Technica AT-311EP

Kodi i produktit:
210929
EAN:
4961310059583
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AT-311EP
Lansuar:
1. 4. 2017
Prodhuesi:
Audio-Technica

Si të porosisim në Gjirafa50?

51.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

AT-311EP është gjilpërë e dizajnuar posaçërisht për t'u përdorur me gramafon. Kjo pajisje ka gjilpërë me maje eliptike dhe kapëse P. AT-311EP ka shtrirje frekuence prej 15 - 27.000Hz dhe operon me voltazh 5.0mV. Poashtu, kjo pajisje është portaitve dhe magnetike.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4961310059583
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AT-311EP
Lansuar:
1. 4. 2017
Prodhuesi:
Audio-Technica

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE