Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Gjilpërë për gramafon Audio-Technica AT-3482P

Kodi i produktit:
210924
EAN:
4961310059569
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AT-3482P
Lansuar:
1. 4. 2017
Prodhuesi:
Audio-Technica

Si të porosisim në Gjirafa50?

39.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

AT-3482P është gjilpërë e dizajnuar posaçërisht për t'u përdorur me gramafon. Kjo pajisje ka gjilpërë me maje konike dhe kapëse P. AT-3482P ka shtrirje frekuence prej 20-20.000Hz, është portaitve dhe magnetike.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4961310059569
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AT-3482P
Lansuar:
1. 4. 2017
Prodhuesi:
Audio-Technica

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE