Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Gjilpërë për gramafon Audio-Technica VM510CB

Kodi i produktit:
210931
EAN:
4961310137533
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
VM510CB
Lansuar:
1. 4. 2017
Prodhuesi:
Audio-Technica

Si të porosisim në Gjirafa50?

129.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

VM510CB është gjilpërë portative e dizjanuar për t'u përdorur me garmafon. Kjo gjilpërë është magnetike (me dy magnet lëvizës), ka maje me formë konike (6 mil.) dhe trup të përbërë nga alumini dhe plastika. Trupi i saj është tejet i qëndrueshëm, nuk dridhet e as nuk shkakton ndërprerje gjatë sesioneve të rrotullimit të pllakave, dhe siguron një qartësi të shkëlqyeshme të zërit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4961310137533
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
VM510CB
Lansuar:
1. 4. 2017
Prodhuesi:
Audio-Technica

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE