Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Gramafon Crosley Portfolio, i kaltër

Kodi i produktit:
232421
EAN:
7102442214434
Fuqia RMS [W]:
10
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CR6252A-TN
Lansuar:
15. 3. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

169.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 14.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Gramafoni Crosley Portofolio kombinon teknologjinë nostalgjike të luajtjes së pllakave vinyl me zërin e tyre kumbues, të ngrohtë dhe rikthyes të kohërave të vjetra me teknologjinë e re duke iu mundësuar të dëgjoni muzikë nga pajisjet tuaja të tjera nëpërmjet portit USB apo teknologjisë Bluetooth. Cilëndo që e zgjidhni, Crosley Portofolio do të jetë aty për juve. Gramafoni ka 3 lloj shpejtësish ( 33, 45, 78) për të lëshuar muzikën dhe vjen me ngjyrë të kaltër.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7102442214434
Fuqia RMS [W]:
10
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CR6252A-TN
Lansuar:
15. 3. 2018
Port hyrës AUX:
Porte hyrëse dhe dalëse:
RCA, port dalës për kufje
Prodhuesi:
Crosley
Shpejtësia e rrotullimeve [rpm]:
33, 45, 78

Bashkangjitja Gramafon Crosley Portfolio edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE