Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Gramafon Crosley Portfolio

Kodi i produktit:
232420
EAN:
7102442235774
Fuqia RMS [W]:
10
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CR6252A-CR
Lansuar:
15. 3. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

169.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 14.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo linjë e re e gramofoneve në dizajne luksoze, të gjallë dhe të pastër ju sjell tingullin e pasur dhe të ngrohtë të regjistrimeve vinyl. Tabela e lëvizshme me dy shpejtësi ka peshë të lehtë dhe e lehtë për t'u bajtur. Ky model ka altoparlantë stereo për një dëgjim më të mirë, kështu që mund të shijoni muzikën tuaj të preferuar me tinguj të përsosur. Poashtu mund ta lidhjeni pajisjen me Bluetooth dhe dërgoni muzikën nga pajisja juaj në altoparlantë. Është gjithashtu e mundur të përdorni USB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7102442235774
Fuqia RMS [W]:
10
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CR6252A-CR
Lansuar:
15. 3. 2018
Port hyrës AUX:
Porte hyrëse dhe dalëse:
RCA, port dalës për kufje
Prodhuesi:
Crosley
Shpejtësia e rrotullimeve [rpm]:
33, 45, 78

Bashkangjitja Gramafon Crosley Portfolio edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE