Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Hard disk Apacer AS350 PANTHER - 240GB

Kodi i produktit:
248407
EAN:
4712389915641
NCQ:
TRIM:
Trashësia [mm]:
100
Teknologjia e hard diskut:
SSD

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
45.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Hard disku Apacer AS350 PANTHER ka kapacitet 240 GB. Përdorë SATA 6 Gb/s për t'u lidhur me pajisjet tjera. Ka shpejtësi të transferit 550/520 Mb për sekond. Përdorë TLC NAND flash dhe është rezistent ndaj tronditjeve.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4712389915641
Formati i diskut:
2.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia [mm]:
69,9
Jetëgjatësia / Qëndrueshmëria (MTTF):
1.5
Kapaciteti i diskut SSD:
TLC
Kapaciteti [GB]:
240
Kodi i prodhuesit:
AP240GAS350-1
Lansuar:
31. 10. 2018
Lartësia [mm]:
7+
Lloji i hard diskut:
Brendshëm
NCQ:
Pesha (g):
60
Prodhuesi:
Apacer
Shpejtësia e leximit [MB/s]:
550
Shpejtësia e shkrimit [MB/s]:
520
Teknologjia:
SATA 6Gb/s
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Trashësia [mm]:
100
TRIM:
Ueb-i i prodhuesit:
Apacer.com

Bashkangjitja Hard disk Apacer AS350 PANTHER - 240GB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE