Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Hard disk i serverit Dell - 600GB

Kodi i produktit:
231147
Formati i diskut:
2.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
600
Kodi i prodhuesit:
400-AJSC
Lansuar:
20. 2. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
269.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 22.46 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Hard disk me performancë maksimale që përdor ndërfaqen SAS 12 Gbps për t'u lidhur me serverin. Shkalla e transferimit mund të arrijë deri në 15000 rpm. Përveç shpejtësisë së lartë, avantazh është edhe mbështetja për teknologjinë hot-plug (mundësia për hot-plug pa pasur nevojë të fiket kompjuteri)

Ky disk magjik është dizajnuar për serverë të zgjedhur DELL PowerEdge R dhe T. Ofron kapacitet prej 300 GB dhe ka përmasa 2.5" (me kornizë 3.5"). Arrin shpejtësi deri në 1.2 Gb/s. Operon 24x7.

Është në përputhje me paisjet: PowerEdge R330, R430, R530, R630, R730, R730XD, T330, T430, T630.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Formati i diskut:
2.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
600
Kodi i prodhuesit:
400-AJSC
Lansuar:
20. 2. 2018
Lloji i hard diskut:
Brendshëm
Operim në 24 x 7:
Prodhuesi:
Dell
Shpejtësia e rrotullimit të pllakës [rpm]: :
16 000
Teknologjia:
SAS 12Gb/s
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike

Bashkangjitja Hard disk i serverit Dell - 600GB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE